• تعاونی صنعت نفت آذربایجان
  • تعاونی صنعت نفت آذربایجان
  • تعاونی صنعت نفت آذربایجان

شرکت تعاونی صنعتگران نفت آذربایجان

هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران پتروشیمی تبریز از ادوار گذشته برای حل مشکلات پرسنل کارگران شاغل در مجتمع تمام سعی خود را می کرد تا از حضور پیمانکار بعنوان واسطه در محیط کار ، که با تلاش کارگران و بواسطه پیمانکار حاضر تمام سود نصیب ایشان می شد و فقط حداقل حقوق و پایان کار و عیدی در اتمام قرارداد به کارگران می رسید جلوگیری نماید.
برای حل این موضوع انجمن صنفی تصمیم به تشکیل شرکت تعاونی گرفت و به لطف خدا و با همکاری مدیریت مجتمع توانست بعد از تشکیل و ثبت شرکت تعاونی کار تعمیر و نگهداشت را پس از بیست سال ، که در دست پیمانکاران مختلف بود برعهده بگیرد و سودی که این پیمانکاران در آخر کار از آن خود می کردند به خود کارگران یعنی سهامداران برسد .

با هم اندیشی و درایت هیئت مدیره انجمن صنفی با ریاست آقای ناصر چمنی رئیس هیئت مدیره ، صلاح بر این شد تا یک شرکت تعاونی تأسیس گردد و همت  500 نفر از کارگران زحمت کش ، نیز این انجمن را به تکاپو واداشت تا با قبول زحمات فراوان بتواند این تعاونی را با موفقیت به ثبت برساندو در این مرحله بود که با حمایتهای رییس هیئت مدیره و مدیران مجتمع پتروشیمی تبریز ، پس از 20 سال کار تعمیر و نگهداشت در سال 92،  مدیریت کار و اجرائیات کارهای تعمیراتی به شرکت تعاونی صنعتگران نفت آذربایجان سپرده شد و تمامی کارگران بصورت مساوی سهام دار این تعاونی گردیدند.  کسب اطلاعات بیشتر...


تعاونی صنعتگران نفت آذربایجان
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟